Hotel

Pokój 1 osobowy

W naszym jednoosobowym pokoju hotelowym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do relaksu i wygody podczas podróży, włącznie z wygodnym łóżkiem, funkcjonalną przestrzenią do pracy i eleganckim wyposażeniem.

250 PLN/doba

Pokój 2 osobowy - Biznes

W naszym dwuosobowym pokoju hotelowym z dwoma łóżkami znajdziesz idealną przestrzeń do komfortowego wypoczynku dla Ciebie i Twojego towarzysza podróży, zapewniającą wygodne łóżka, funkcjonalną przestrzeń oraz eleganckie wyposażenie.

360 PLN/doba

Pokój 2 osobowy

W naszym dwuosobowym pokoju hotelowym z jednym łóżkiem znajdziesz idealną przestrzeń do komfortowego wypoczynku, zapewniającą wygodne łóżka, funkcjonalną przestrzeń oraz eleganckie wyposażenie.

360 PLN/doba

Apartament

W naszym przestronnym 2-pokojowym apartamencie zlokalizowanym na najwyższym piętrze kamienicy znajdziesz idealną przestrzeń do komfortowego wypoczynku, zapewniającą wygodne łóżka, funkcjonalną przestrzeń oraz eleganckie wyposażenie.

480 - 600 PLN/doba

Cena zależy od ilości osób (2-4)

Loft

W naszym przestronnym apartamencie loftowym zlokalizowanym na poddaszu kamienicy znajdziesz idealną przestrzeń do komfortowego wypoczynku, zapewniającą wygodne łóżka, funkcjonalną przestrzeń oraz eleganckie wyposażenie.

490 - 700 PLN/doba

Cena zależy od ilości osób (2-5)